Pečujeme o Vlas s láskou

DUOLIFE Cleansing Water - čistící péče 200ml

Kód: 641
290 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water 200ml

čistící péče

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water je velmi účinná čisticí péče z řady DuoLife Aloe, jejímž základem jsou vysoce koncentrované přírodní složky. Řada obličejové kosmetiky s aloe vera jsou produkty, které kromě využívání prospěšných účinků této rostliny byly obohaceny mnoha aktivními látkami se synergickými nebo komplementární účinky, které dále rozšiřují jejich blahodárné účinky na naši pokožku.

Objevte čistou krásu s přípravkem DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water a využijte blahodárné účinky produktů řady DuoLife Aloe

 
DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water je velmi účinná čisticí péče z řady DuoLife Aloe, jejímž základem jsou vysoce koncentrované přírodní složky. Řada obličejové kosmetiky s aloe vera jsou produkty, které kromě využívání prospěšných účinků této rostliny byly obohaceny mnoha aktivními látkami se synergickými nebo komplementární účinky, které dále rozšiřují jejich blahodárné účinky na naši pokožku.
Hydratační síla aloe vera ve spojení s čisticími účinky výtažků ze stévie a bambusu nám umožnila vytvořit produkt DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water pro důkladné odstranění make-upu a veškerých nečistot, aniž by přitom docházelo k podráždění kůže nebo porušení její hydro-lipidové rovnováhy. Čisticí péče DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water dává pokožce pocit komfortu a působí preventivně proti prvním vráskám již ve velmi rané fázi.
Zapamatujte si!
Mládí je ideální doba, kdy začít s lehkou péčí zabraňující stárnutí. Vhodná péče pomůže zpomalit stárnutí a nadlouho poskytne pokožce zářivý a zdravý vzhled.
Budoucnost Vaší kůže s DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water

 
Odstraňování make-upu je nejdůležitější rituál na konci dne. Při něm se kůže očistí a připraví na nanesení krému. DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water můžete používat nejenom na čištění pleti na obličeji, ale také očí a krku. Díky své dokonalé kompozici mladou pokožku účinně osvěžuje a navrací ji zdravý vzhled. Díky tomu se kůže stává sametově hladkou a obnovuje se její přirozený lesk. Jemné složení tohoto přípravku, jehož pH se blíží úrovni slz, efektivně odstraňuje nečistoty z víček a řas.
Seznamte se se všemi přínosy, které poskytne Vaší pokožce přípravek DuoLife Beauty Care Aloe Micellar Cleansing Water:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: