Pečujeme o Vlas s láskou

MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPS

Kód: 865
1 390 Kč
Skladem
Špičková výživa pro pleť obsahuje značkovou kyselinu hyaluronovou s nejnižší molekulovou hmotností na trhu a vzácné rostlinné fytoceramidy z rýže. Účinnost těchto dvou látek je podpořena desítkami odborných studií. Kyselina hyaluronová použitá v MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPS

Detailní informace

Detailní popis produktu

MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPS

Špičková výživa pro pleť obsahuje značkovou kyselinu hyaluronovou s nejnižší molekulovou hmotností na trhu a vzácné rostlinné fytoceramidy z rýže. Účinnost těchto dvou látek je podpořena desítkami odborných studií. Kyselina hyaluronová použitá v MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPS, je díky své nízké molekulární hmotnosti velmi dobře vstřebatelná, tím pádem plně využitelná pro organismus. Výrazně redukuje vrásky, zvyšuje jas a pružnost pokožky. Navíc je získávána sofistikovaným způsobem – fermentací. Rostlinné fytoceramidy z rýže jsou jednou z nejzásadnějších ingrediencí krásy na trhu. Po 6 měsících užívání zvyšují hydrataci pokožky a její elasticitu, zpevňují povrch pleti a snižují hloubku vrásek. Tato špičková výživa s maximální možnou účinností, je podpořená desítkami odborných studií a inspirována výzkumy z oblasti anti-ageingu, hydratace a buněčné výživy.

-29% redukují vrásky, zmenšují jejich hloubku
+15% zesilují pružnost pokožky
+22% zvyšují hydrataci pokožky
+19% zlepšují elasticitu pokožky
+25% zjemňují povrch a hebkost pokožky

Jak používat:

Užívejte 1 tobolku v průběhu dne a důkladně zapijte vodou.

KYSELINA HYALURONOVÁ HAPLEX®
– 29% redukce vrásek
+ 15% pružnost pokožky
+ 17% jas pokožky
významně snižuje příznaky osteoporózy
klinická studie, po 6. měsících užívání

ROSTLINNÉ FYTOCERAMIDY Z RÝŽE ORYZA®
+ 22% hydratace pokožky
+ 19% elasticita pokožky
+ 25% hebkost pokožky
– 7% redukce hloubky vrásek
obnovuje všechny vrstvy pokožky
klinická studie, po 6. měsících užívání

DOPLŇUJÍCÍ LÁTKY (pro krásné a vyživené vlasy, nehty a pokožku)
Biotin, Zinek, Selen, L-Cystein

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MOLECOOL ICONIC BEAUTY PACK

Unikátní omlazující kúra spojuje vnitřní a vnější péči o pleť, s vysokým anti-ageingovým účinkem. 2 měsíční balení obsahuje krém (50ml) a 60 tobolek. Spojením těchto dvou špičkových produktů – vysoce koncentrovaného krému MOLECOOL ICONIC BEAUTY CREAM (obsahuje 12 klinicky ověřených patentovaných látek) a vysoce hydratačních omlazujících tobolek MOLECOOL ICONIC BEAUTY TABS (pyšní se 2 ověřenými patentovanými látkami, minerály a vitamíny) – dochází k výrazné funkční anti-ageing terapii, která během 60 dnů ovlivní hydrataci a regeneraci pleti, vyhladí drobné linky a vrásky a viditelně ji omladí.

Vnější péče

MOLECOOL ICONIC BEAUTY CREAM

Vysoce koncentrovaný omlazující krém, inspirovaný špičkovými nano a high-tech technologiemi, účinně bojuje proti stárnutí pleti. Podpořen je vědeckými studiemi a patenty v oblasti anti-ageingu, hydratace a buněčné výživy. Má hydratačni, rozjasňující a vyživující účinky a jedinečnou patentovanou schopnost aktivovat pleti vlastní produkci kolagenu. Díky unikátnímu složení dokáže maximálně vázat vlhkost v pleti a předcházet jejím ztrátám, zvyšuje tak hydrataci, pružnost, hustotu a jas. Krok za krokem napravuje poškození a důsledně pleť regeneruje. Krém je parfémován výjimečnou vůní MOLECOOL – Le Parfum, která v sobě snoubí pudrový kosatec, smyslný jasmín sambac, opojnou damašskou růži a hřejivé santalové dřevo.

 
 

Vnitřní péče

MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPSULES

Špičková výživa pro pleť obsahuje značkovou kyselinu hyaluronovou s optimální molekulovou hmotností a vzácné rostlinné fytoceramidy z rýže. Účinnost těchto dvou látek je podpořena desítkami odborných studií: Kyselina hyaluronová použitá v MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPS, je díky své nízké molekulární hmotnosti velmi dobře vstřebatelná, tím pádem plně využitelná pro organismus. Redukuje vrásky až o 29% a zvyšuje jas a pružnost pokožky o 15%. Navíc je získávána sofistikovaným způsobem – fermentací. Rostlinné fytoceramidy z rýže jsou jednou z nejzásadnějších ingrediencí krásy na trhu. Po 6 měsících užívání zvyšují hydrataci pokožky o 22%, elasticitu o 19%, zjemňují povrch pleti o 25% a snižují hloubku vrásek o 22%.* Tato špičková výživa s maximální možnou účinnost, je podpořená desítkami odborných studií a inspirována výzkumy z oblasti anti-ageingu, hydratace a buněčné výživy.