Pečujeme o Vlas s láskou

sprej pro hedvábně hladké vlasy bez krepatění 200 ML

Kód: 898
474 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení milk_shake® lifestyling amazing je navrženo tak, aby vašim vlasům poskytlo maximální ochranu a péči nejen během podzimních dní, kdy vlhkost okolního vzduchu stoupá. Tento bezoplachový přípravek vlasy nezatěžuje, zanechává je zdravé a upravené a dodává jim hedvábný vzhled, který vydrží po celý den.

  • zamezuje krepatění vlasů
  • chrání vlasy před vlhkostí
  • prodlužuje “trvanlivost” vašeho účesu
  • chrání vlasy před teplem
  • dodává vlasům lesk a zářivý vzhled

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KRÁSA / STYL / KREATIVITA / INOVACE / VÁŠEŇ / LIDÉ /SRDCE... to je z.one concept™


Společnost z.one concept založil v roce 1999 Ital Ivano Panzeri s cílem nabídnout profesionálním kadeřníkům kvalitní produkty, které budou splňovat všechny jejich potřeby, ale také inovativní systém, který podpoří kadeřníka v jeho rozvoji a růstu. Ivanova obchodní strategie spočívá v marketingové podpoře kadeřníků, kteří se tímto mohou odlišit od konkurence.

Mladý a dynamický tým jeho společnosti si velmi rychle získal přízeň kadeřníků a to i díky tomu, že svoji práci dělají hlavně srdcem. Tato strategie společnost z.one concept velmi rychle proslavila nejen na domácím italském trhu, ale zanedlouho umožnila distribuovat své produkty po celém světě.

V současné době je sortiment značky z.one concept distribuován do 45 zemí celého světa a stále zdokonaluje jak svoje produkty, tak i komunikaci s kadeřnickými salóny, aby díky nim dostal zákazník nejen dokonalý produkt, ale i celkovou péči uspokojující jeho potřeby.