Pečujeme o Vlas s láskou

Milk Shake

Webová stránka značky: Milk Shake

KRÁSA / STYL / KREATIVITA / INOVACE / VÁŠEŇ / LIDÉ /SRDCE... to je z.one concept™


Společnost z.one concept založil v roce 1999 Ital Ivano Panzeri s cílem nabídnout profesionálním kadeřníkům kvalitní produkty, které budou splňovat všechny jejich potřeby, ale také inovativní systém, který podpoří kadeřníka v jeho rozvoji a růstu. Ivanova obchodní strategie spočívá v marketingové podpoře kadeřníků, kteří se tímto mohou odlišit od konkurence.

Mladý a dynamický tým jeho společnosti si velmi rychle získal přízeň kadeřníků a to i díky tomu, že svoji práci dělají hlavně srdcem. Tato strategie společnost z.one concept velmi rychle proslavila nejen na domácím italském trhu, ale zanedlouho umožnila distribuovat své produkty po celém světě.

V současné době je sortiment značky z.one concept distribuován do 45 zemí celého světa a stále zdokonaluje jak svoje produkty, tak i komunikaci s kadeřnickými salóny, aby díky nim dostal zákazník nejen dokonalý produkt, ale i celkovou péči uspokojující jeho potřeby.

 

5 položek celkem
ms incredible milk new
incredible milk 150ml
Skladem (1 ks)
384 Kč

incredible milk new PINK 150ml

Kód: 901
ms amazing
474 Kč

amazing 200ml sprej pro hedvábně hladké vlasy bez krepatění

Kód: 898
ms lifestyling dry shampoo magic scent 225 ml
599 Kč

Dělají ti starost splihlé, mastné vlasy? Suchý šampon je řešením! Ultra jemné složení s okamžitým výsledkem dává vlasové pokožce příjemný pocit svěžesti bez nutnosti...

Kód: 871
milk shake whipped cream vyzivujici ochranna pena pro vsechny typy vlasu 14
359 Kč

Hloubkově ochranná formule s mléčnými proteiny, která vyživuje arestrukturalizuje. Tato bezoplachová "šlehačka" dodává vlasům jemnost a poddajnost bez...

Kód: 841
ni silkening milk 140ml
369 Kč

Silkening milk 140ml Hydratační mléko s leskem

Kód: 829

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem