Pečujeme o Vlas s láskou

SEBASTIAN PROFESSIONAL

Webová stránka značky: SEBASTIAN PROFESSIONAL
 

O značce Sebastian Professional

Sebastian Professional je označována za jednu z nejpoužívanějších vlasových kosmetik všech hollywoodských hvězd. Její vznik se datuje kolem roku 1970, kdy Spojenými státy americkými proudil svěží a nekonvenční vkus, jehož výsledkem byla poptávka po produktech typu Sebastian Professional. 

Extravagantní účesy, divoký životní styl a důraz kladený na kreativitu a nebojácný styling. Právě to byl prvotní předpoklad pro stále se rozvíjející značku Sebastian Professional, která již zachvátila kadeřnické salóny po celém světě. Tento nečekaný boom byl způsoben především produkcí výtečných a dokonalých výrobků, které naplnily přání každého zákazníka.

625
6511625651

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • 1682 sebastian professional dark oil silkening fragrant mist velikost 200 ml Kód: 1194
  LEHKÁ MLHA VE SPREJI PRO ZJEMNĚNÍ VLASU A VYSOKÝ LESK 200 ML
  Vyprodáno

  Sebastian Professional Dark Oil Fragrant Hair Mist

  Jedinečná bezoplachová vlasová péče v podobě lehké mlhy. Okamžitě zjemní suché délky vlasů a dodá přirozený lesk. Složení obohaceno o jojobový a arganový olej, který okamžitě provoní celé délky vlasů. Vlasy jsou hydratovány, ale nezatíženy.


  651 Kč
 • 1694 sebastian professional dark oil styling oil velikost 95 ml Kód: 1072
  DARK OIL STYLING OIL 95 ml - Arganový olej
  Skladem

  Sebastian Professional Dark Oil Styling Oil

  Ikonický produkt. Jediný olej, který se ihned po nanesení do vlasů vstřebá a zanechá tak suchý výsledek na vlasech, díky DiffusX technologii. Receptura je založena na kombinaci santalového, cedrového dřeva a směsi olejů - arganového a jojobového. 


  625 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem