Pečujeme o Vlas s láskou

WELLA Professionals

Webová stránka značky: WELLA Professionals

O značce Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasové kosmetiky, která spojuje lidi s láskou a vášní pro dokonalé vlasy. Po téměř 140 letech své existence nabízí Wella Professionals široké portfolio prvotřídních produktů, které najdete ve více než 150 zemích světa. 

Značka se právem může pyšnit celou řadou vlastních patentů a o kvalitě přípravků vypovídá i množství získaných prestižních ocenění nebo zvučná jména světových kadeřníků, se kterými spolupracuje. V oblasti barvení je Wella Professionals jedničkou na trhu. Wella barvy na vlasy jsou vždy zárukou efektivnosti, luxusu a kvality. Vaší pozornosti by neměl uniknout ani Wella šampon a kondicionér, Wella olej na vlasy nebo zábavné a trendy vymývající se barvy Wella Colour Fresh.

Patříte mezi ty, kteří se nespokojí s kompromisy a svým vlasům chtějí dopřát jen tu nejlepší péči? Pak jsou Wella vlasové produkty určeny přesně pro vás. Zažijte pocit krásných vlasů.

Cena

327328
1327328
1850 wella professionals color fresh mask pearl blond velikost 150 ml
327 Kč

Maska Color Fresh Mask Pearl Blond je pečujícím produktem, který dodává a obnovuje vaši barevnou tonalitu vlasů, díky přímo působícím pigmentům. 

Kód: 1296
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem