Pečujeme o Vlas s láskou

ACIDIC BONDING CONCENTRATE LEHKÝ KONDICIONÉR 190 ml

ACIDIC BONDING CONCENTRATE LEHKÝ KONDICIONÉR

LEHKÝ KONDICIONÉR VE SPREJI

Skladem
Kód: 1344
Značka: REDKEN
550 Kč
Kategorie: REDKEN

ACIDIC BONDING CONCENTRATE LEHKÝ KONDICIONÉR

LEHKÝ KONDICIONÉR VE SPREJI

POPIS PRODUKTU

KOMPLETNÍ PROMĚNA VLASŮ, OBNOVA VAZEB A OCHRANA BARVY

Chemicky zatížené, polámané vlasy? Máme pro vás řešení! Představujeme vám revoluční Redken Acidic Bonding Concentrate lehký kondicionér ve spreji speciálně vyvinutý tak, aby nezatěžoval ani ty nejjemnější vlasy a zároveň jim dodal potřebnou ochranu a obnovu vlasových vazeb. Tekutý kondicionér je řešením pro chemicky zatížené, jemné vlasy, které potřebují objem. Rychle se vstřebává, snadno se vymývá a nezanechává nežádoucí zbytky produktu. Při pravidelném používání zaručuje pevnější vlasy, hladkost, jemnost a objem. Objevte pravý potenciál vlasů s lehkým kondicionérem ve spreji Redken Acidic Bonding Concentrate a řekněte sbohem zničeným, zatíženým vlasům.

  • ·       48 hodin objemu a hydratace
  • ·       nezatěžující péče pro obnovu a zpevnění vlasových vazeb
  • ·       nemastící lehoučké složení
  • ·       4x snadnější rozčesávání
  • ·       bez silikonů a s menším množstvím olejů v porovnání s klasickým kondicionérem Acidic Bonding Concentrate

POUŽÍVÁNÍ:

Aplikujte na mokré, šamponem umyté vlasy od konečků až po střední délky. Opláchněte. V případě kontaktu s očima okamžitě vypláchněte.

Redken

je americká značka s více než 50letou tradicí a je průkopníkem vědeckého přístupu ke kráse. Vznik každého jednotlivého produktu je doprovázen velice pečlivým výběrem ingrediencí, které jsou spojovány do finálního výrobku pomocí patentovaných technologií. Důraz je kladen zejména na vyvážené pH, které je důležité pro správnou účinnost kosmetiky. V současné době je Redken lídrem amerického trhu a disponuje více než 60 patenty na použité ingredience a technologie. Redken nabízí vlasovou kosmetiku té nejvyšší kvality pro specifické typy vlasů (šampony, kondicionéry, masky, oleje, spreje aj.) a také stylingové produkty a rozsáhlý barvicí systém.