Pečujeme o Vlas s láskou

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic

Bionické tonikum dodává suchým vlasům lesk, hydrataci a hedvábný vzhled a zabraňuje krepatění.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1310
Značka: COLOR WOW
587 Kč
Kategorie: VŠECHNY PRODUKTY
Položka byla vyprodána…

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic

Bionické tonikum dodává suchým vlasům lesk, hydrataci a hedvábný vzhled a zabraňuje krepatění.
 

Bionické tonikum Coconut Cocktail dodává vlasům okamžitý lesk, hedvábný vzhled a hydrataci, přičemž je určen zejména pro suché vlasy se sklonem ke krepatění. Na povrch vlasů váže tonikum komplex látek pro napodobení a náhradu ztracené lipidové vrstvy. Vlasy zanechává okamžitě lesklé, hedvábné, obnovuje jejich mobilitu, pružnost a odolnost proti vlhkosti.

Použití: Tonikum dobře protřepejte a na vlasy vysušené ručníkem naneste množství ve velikosti mince. Projeďte vlasy prsty a pročešte. Tonikum nesmývejte a upravte jako obvykle. Tepelný styling zesiluje účinky. Určeno pouze k vnějšímu použití.

 

COLOR WOW

Nejoblíbenější značka hollywoodských celebrit! Americká značka Color Wow představuje nadčasovou unikátní péči o barvené vlasy. Každý produkt má jedinečné složení vytvořené na základě dlouhodobého laboratorního vývoje. Značka obsahuje kompaktní a komplexní sadu převratných produktů, které řeší problémy barvených vlasů. Produkty značky COLOR WOW pomáhají kadeřníkům s důmyslnějším, rychlejším, a především bezpečnějším řešením problémům v úpravě barvených vlasů. Portfolio produktů nabízí ucelenou řadu produktů od péče přes regeneraci až po styling. K vlajkovým produktům značky patří patentovaný a ultralehký sprej na vlasy Dream Coat s inovativní technologií.  Výsledkem jsou super hladké a hedvábné vlasy, které jsou pokryty voděodolným pláštěm. Polymer inspirovaný textilní technologií se aktivuje teplem. Stlačí, natáhne a obalí každý pramen vlasů „voděodolným pláštěm“, což vlasy činí nadpozemsky lesklé a hebké! Mezi oblíbené produkty mezi kadeřníky patří i sprej Dream Filter, který odstraňuje z vlasů usazené minerály a kovy obsažené ve vodě, které mohou zkreslit barvu vlasů. Zákazníci s barvenými vlasy ocení pudry pro zakrytí odrostů Root Cover Up, které vypadají přirozeně a neslepují vlasy,