Pečujeme o Vlas s láskou
 

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic

 

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic

Bionické tonikum dodává suchým vlasům lesk, hydrataci a hedvábný vzhled a zabraňuje krepatění.
Dostupnost Vyprodáno
587 Kč
Kód produktu 1310
Značka COLOR WOW
Webová stránka značky colorwowhair.com
Kategorie VŠECHNY PRODUKTY
Položka byla vyprodána...
 

Color Wow Coconut Cocktail Bionic Tonic

Bionické tonikum dodává suchým vlasům lesk, hydrataci a hedvábný vzhled a zabraňuje krepatění.
 

Bionické tonikum Coconut Cocktail dodává vlasům okamžitý lesk, hedvábný vzhled a hydrataci, přičemž je určen zejména pro suché vlasy se sklonem ke krepatění. Na povrch vlasů váže tonikum komplex látek pro napodobení a náhradu ztracené lipidové vrstvy. Vlasy zanechává okamžitě lesklé, hedvábné, obnovuje jejich mobilitu, pružnost a odolnost proti vlhkosti.

Použití: Tonikum dobře protřepejte a na vlasy vysušené ručníkem naneste množství ve velikosti mince. Projeďte vlasy prsty a pročešte. Tonikum nesmývejte a upravte jako obvykle. Tepelný styling zesiluje účinky. Určeno pouze k vnějšímu použití.

 

COLOR WOW

Nejoblíbenější značka hollywoodských celebrit! Americká značka Color Wow představuje nadčasovou unikátní péči o barvené vlasy. Každý produkt má jedinečné složení vytvořené na základě dlouhodobého laboratorního vývoje. Značka obsahuje kompaktní a komplexní sadu převratných produktů, které řeší problémy barvených vlasů. Produkty značky COLOR WOW pomáhají kadeřníkům s důmyslnějším, rychlejším, a především bezpečnějším řešením problémům v úpravě barvených vlasů. Portfolio produktů nabízí ucelenou řadu produktů od péče přes regeneraci až po styling. K vlajkovým produktům značky patří patentovaný a ultralehký sprej na vlasy Dream Coat s inovativní technologií.  Výsledkem jsou super hladké a hedvábné vlasy, které jsou pokryty voděodolným pláštěm. Polymer inspirovaný textilní technologií se aktivuje teplem. Stlačí, natáhne a obalí každý pramen vlasů „voděodolným pláštěm“, což vlasy činí nadpozemsky lesklé a hebké! Mezi oblíbené produkty mezi kadeřníky patří i sprej Dream Filter, který odstraňuje z vlasů usazené minerály a kovy obsažené ve vodě, které mohou zkreslit barvu vlasů. Zákazníci s barvenými vlasy ocení pudry pro zakrytí odrostů Root Cover Up, které vypadají přirozeně a neslepují vlasy,