Pečujeme o Vlas s láskou

COLOR WOW KALE COCKTAIL BIONIC TONIC 200 ML

Kód: 1308
Značka: COLOR WOW
587 Kč
Skladem

Color Wow Kale Cocktail Bionic Tonic

Bionické tonikum na posílení vlasových vláken zanechává vlasy 2 x silnější již po prvním použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Color Wow Kale Cocktail Bionic Tonic

Bionické tonikum na posílení vlasových vláken zanechává vlasy 2 x silnější již po prvním použití.
 

Bionické tonikum Kale Cocktail posiluje vlasová vlákna, redukuje jejich křehkost a lámavost až o 50 % a vlasy zanechává až 2 x silnější již po prvním použití. Tonikum je klinicky testováno. Pomáhá růstu vlasů, díky obsahu katránu přímořského bohatého na síru vyztužuje nezbytné vnitřní vazby pro posílení vlasů a obnovuje jejich odolnost. Jeho složení bohaté na aminokyseliny tvořící proteiny a vitamin B vlasy vyhlazuje a pomáhá je chránit před UV zářením.

Použití: Tonikum dobře protřepejte a na vlasy vysušené ručníkem naneste množství ve velikosti mince. Projeďte vlasy prsty a pročešte. Lze kombinovat s tonikem Coconut nebo Carb Cocktail. Tonikum nesmývejte a upravte jako obvykle. Tepelný styling zesiluje účinky. Určeno pouze k vnějšímu použití.

COLOR WOW

Nejoblíbenější značka hollywoodských celebrit! Americká značka Color Wow představuje nadčasovou unikátní péči o barvené vlasy. Každý produkt má jedinečné složení vytvořené na základě dlouhodobého laboratorního vývoje. Značka obsahuje kompaktní a komplexní sadu převratných produktů, které řeší problémy barvených vlasů. Produkty značky COLOR WOW pomáhají kadeřníkům s důmyslnějším, rychlejším, a především bezpečnějším řešením problémům v úpravě barvených vlasů. Portfolio produktů nabízí ucelenou řadu produktů od péče přes regeneraci až po styling. K vlajkovým produktům značky patří patentovaný a ultralehký sprej na vlasy Dream Coat s inovativní technologií.  Výsledkem jsou super hladké a hedvábné vlasy, které jsou pokryty voděodolným pláštěm. Polymer inspirovaný textilní technologií se aktivuje teplem. Stlačí, natáhne a obalí každý pramen vlasů „voděodolným pláštěm“, což vlasy činí nadpozemsky lesklé a hebké! Mezi oblíbené produkty mezi kadeřníky patří i sprej Dream Filter, který odstraňuje z vlasů usazené minerály a kovy obsažené ve vodě, které mohou zkreslit barvu vlasů. Zákazníci s barvenými vlasy ocení pudry pro zakrytí odrostů Root Cover Up, které vypadají přirozeně a neslepují vlasy,